| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

Buna TPU daca sunt baiat si ma excita cel mai tare filmele porno cu lesbiene sunt gay?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Fix din contra. Daca te uiti la fete e clar ca esti hetero daca te uitai la baiati erai gay

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In nici un caz. Te excita ceea ce vezi si orice barbat normal se excita la vederea unor imagini ale unor femei de obicei frumoase/atrgatoare/apetisante, nu poate fi alta.

| Holiday a răspuns:

Nu bre, nu esti gay. Daca te excitau imagini cu barbati care fac sex intre ei de abia atunci ar fi trebuit sa-ti pui intrebarea asta.

| SG1995 a răspuns:

Esti lesbiana, felicitari, mai a doar nevoie de un vagin.

| Dismally a răspuns:

Nu, esti lesbian big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare ti-e gradina, Doamneee. Si multi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca erau barbati, da. Fiind femei, nu.

| Yon1470 a răspuns:

Nu,esti doar un alt L a b a g i u cu diploma!

| Rpgdei a răspuns:

Nu

| Lawrrrr a răspuns:

Clar nu.

| alex055 a răspuns:

Filmele cu gay iti plac? laughing

| Adi259 a răspuns:

Nu mi se pare ceva normal