| Gogoasa24 a întrebat:

Din ce cauza o persoana nu se mai excita de la filmele porno, care poate fi cauza?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

A vizionat prea multe. Daca pateste la fel cand va fi cu vreo femeie, adio sex.

| Gogoasa24 explică (pentru darrio2007):

Dacă nu o sa mai vizioneze o sa își revină?

| darrio2007 a răspuns (pentru Gogoasa24):

Da.

| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate produce si instala un astfel de efect din cauza aparitiei si a instalarii rutinei in privinta secventele de sex vizionate prea des si mult timp, ceea ce a provocat instalarea''imunitatii'' in mentalul sau. O pauza mai lunga si abstinenta la masturbare, probabil va rezolva problema. big grin

| Donsavas a răspuns:

Monotonie

| Swae a răspuns:

Probabil s-a uitat prea mult la ele.

| Bozgi200 a răspuns:

Are prietenă. Am pățit... Înainte în 1-2 min era săgeată. Acum de abia după 10 min.

| Gogoasa24 explică:

Poate fi o cauza masruebarea pe filme porno excesiva?