| traficanta a întrebat:

Va fi ziua mamei mele in curand si nu prea am bani. Ce cadouri as putea sa-i dau?!

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Da-i ceva facut de tine, e mai valoros decat cele cumparate.

| WooLove a răspuns:

Sincer, O felicitare si iti zic eu ca o sa fie super Multumita, pentru ca este mama si stie ca nu ai niciun venit. Fii originala si ai sa vezi ca o sa fie bine. La Multi Ani Mamei tale si sa fie sanatoasa.
Succes!

| վፀiፀፀ a răspuns:

Pai sunt magazinele alea de personalizat obiecte, si nu e foarte scump. I`ai putea lua o cana si sa pui o poza cu tine si cu mama ta pe canawinking

| xAdda a răspuns:

Poti sai faci o felicitareesmug dka ai 12 anilaughing dar dka ai peste 14thinking poti so inviti undeva unde sa petreceti foarte mult timp impreuna

| elysya a răspuns:

Un lucru simplu dar de valoare sentimentala. de ex :un bibelou, o vaza, un buchet de flori (poti sa ii unul mai mare daca iti ajung banii), o poza cu tine si cu ea intr-o rama
sau ceva facut de mana ta : origami, o falicitare
fundita?