| LoquitaSeMutaInViataReala a întrebat:

In curand e ziua mamei mele, si eu nu stiu ce sa'i daruiesc. ce mi'ati putea propune?

Răspuns Câştigător
| stefanutza a răspuns:

E pai ce ai ziice de o vaza mare cu niste flori naturale sau artificiale
su poate o cana cu cea mai buna mama

4 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Depinde si de cati bani dispui pentru cadou. Poti sa ii cumperi un buchet cu florile preferate, o ciocolata imensa, un lantisor de aur...sau ceva simbolic, ceva homemade ce stii ca o reprezinta. bafta!kiss

| julia221 a răspuns:

O rama foto si o poza induiosatoare cu voi doua happy

| Nutemaiholba a răspuns:

Daca vrei poti sa ii daruiesti doar dragostea ta fata de ea sau daca vrei neaparat un cadou impachetat gandeste-te la o bijuteie sau ceva in gen crema de riduri parfum deeodorant etc.

| GingerBread_7059 a răspuns:

Black dildo