| Killeramaster a întrebat:

Ziua mamei mele este peste 2 zile.Ce cadouri aș putea cumpăra pentru ea? :*
Fundă.

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna!
Cumpara-i un buchet cu florile ei preferate, o ciocolata care stii ca-i place mult, si fa o felicitare in care sa scrii cat de mult o iubesti si o apreciezi pentru ca e mama ta puppy dog eyes!
Chiar daca nu-i asa de 'sofisticat', ei o sa-i placa pentru ca e cadoul tau si te iubeste mai mult decat orice pe lumea asta!
Sau daca te tine buzunarul cumpara-i un parfumwinking
Orice i-ai cumpara, ei o sa-i placa!
La multi si multa sanatate pentru mami ta tongue :*!
fundita?

4 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

O bratara din argint sau o geanta

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Vezi de ceea ce are nevoie in bucatarie, in sufragerie, in baie sau chiar in dormitor + o floare in ghiveci

| Roxaname a răspuns:

Pai cred ca ai putea sa ii cumperi un parfum sau o poseta cu niste flori, funda?

| Ana2662 a răspuns:

Uite aici cateva idei:

carti
parfum
cosmetice (creme si lotiuni, ruj, trusa de farduri)
bijuterii (lantisor, inel, bratara, brosa, cercei)
esarfa sau fular
manusi din piele
telefon mobil
aparat foto digital
rama foto
fotografie cu tine, cand erai copil, inramata
album foto (din plastic sau, pentru un plus de eleganta, stil cutie din lemn)
obiecte de arta (cum ar fi un tablou sau o statueta)
antichitati
geanta sau poseta
ceas de mana
portofel
obiect personalizat (cana sau pernuta decorativa)

ghiveci cu flori
buchet de flori
vaza
set cesti sau pahare cu model specific sarbatorilor de iarna
set farfurii cu model specific sarbatorilor de iarna
obiecte decorative (pled, set aromoterapie, pernute decorative)
oglinda
port carti de vizita
glob zapada
masa la restaurant pentru parintii tai
bilete la un concert de Craciun
magneti pentru frigider cu mesaje sau modele specifice sarbatorilor de iarna
caseta pentru bijuterii
bol decorativ
lampa sau veioza pentru citit
suport lumanare si lumanari parfumate
set aromoterapie