| DiaNNa_8415 a întrebat:

Va mai aduceti aminte din cand in cand de prima dragoste? Cu care va. ti sarutat prima oara, va. ti plimbat ...etc Mai oftati dupa persoana respectiva cateodata? big grin

Răspuns Câştigător
| SweeTLemon a răspuns:

Omg cum sa-l mai tin minte? Bine ca am scapat de el laughing Acuma imi traiesc prima dragoste adevarata love struck

15 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu am sa uit niciodata prima mea iubire, inca il mai iubesc...primul sarut care l-am primit a fost asa emotionant, aveam 13 ani... mi l-a dat un baiat pe care l-am iubit foarte mult si inca il mai iubesc, il stiu de 3 ani, si am fost cu el un an, nu demult ne-am despartitsad...nu am cum sa il uit, este foarte important pentru mine si desi nu mai sunt cu el, tin foarte mult la el si inseamna foarte mult pentru mine, nu il voi uita niciodata, de 3 ani il iubesc si un an am fost cu el...

| Sara a răspuns:

Acum imi traiesc prima dragoste adevarata, si orice s ar intampla e si ultima, e un sentiment sublim, sa l iubesti, sa l iubesti cu tot cu defecte, sa l iubesti ca. face ca purcelul cateodata laughing il iubesc ca este un incapatinat :X cred in dragostea unica:X

| dulc3'maria a răspuns:

Prima dragoste e si ultima e clar ca nu ai cum sa o uiti, ca e singura...De prima dragoste iti vei aminti intotdeauna, a fost inceputul descoperirii vietii tale...Mai ales daca prima dragoste e traita la maxim, nu se uita niciodata prima privire...primul sarut...Amintirea primei iubiri te urmareste toata viata... Ceva din tine va ravni mereu dupa acele momente inocente, naive, ce s-au petrecut o data cu prima dragoste...

| Crs a răspuns:

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! a trecut aproape un an de cand m-am despartit de baiatul pe care il iubesc, am un prieten de 6 luni dar eu tot la fostul ma gandesc, nu il voi putea uitahee hee :* e prima dragoste a mea.

| pisoias29 a răspuns:

Traiesc de 2 ani si o luna prima dragoste adevarata, asa cum e ea cu bune si cu rele, nu e perfecta, dar imi e bine. In legatura cu primul sarut...nici nu mi-l mai amintesc...in schimb tin minte primul sarut al actualului prieten :X si data si locul si tot.:X

| r8driver a răspuns:

A fost primul sarut, dar nu a fost dragoste...
Aveam doar 13 ani si ea 20, ea m-a sarutat prima...la anceput m-ea fost rusine dar dupa aia nu stia ce s-a mai faca saraca fata s-a scape de mine, k ai spuneam:-daca nu vrei s-a m-a mai saruti te zic la parinti tai k tu mai sarutat prima data si acum nu mai vrei.
Pot zice ca ea m-a anvatat s-a sarut.

| cyufulyky a răspuns:

Da asta s eintampla pe la 8/9 ani...nu mai stiu exact er aun tip dragut cu 2 ani jumate mai mare ca mine lokuia la tecuci unde lokuiesc si buniic mei...erma impreuna cicachatterboxlaughing... dar abia p l 9 ani si jumatate ne-am sarutat pentru prima oara [si la mine a fost primul sarut]...cu tongue...asa parca si acum imi amintesc"-- era de pasti la el acasa eram cu matusa mea care e f tanara o consideram mai mult o verisoara decat o matusa...in fn stateam intinsi in pat ...la un momentdat s-a apropiat cu capu d emn si ne-ama tins buzele si ne-am sarutat ...nu stiu cat d ebn sarutam at dar in fn... ela fost primul baiat pentru care am plans la el am tinut pe vremea aia... l-am uitat deja adica nu prea mai vb el imi spune ca de atuncid e cand a fost cu mine nu a mai tinut l nici o fata laughing... el cica m iubeste de ziua mea anul acesta mi-a oferit o bratsara super numai din inimioare[de argint]... dar din pacate cand ma jukm cu fostul mehu prieten [de care m-am desp acum o saptamana]...asa mi-a supt bratsara din greseala...in fn ...eu nu mai simt nimic pentru acel baiat dar a fost placut primul sarut...

| cyufulyky a răspuns:

Rupt...pardon...si scuzati pentru greselile facute la scris sunt prea obosita si stresatayawn

| daniela_1443 a răspuns:

Sincer nici nu stiu cum mai arata pers. cu care mam sarutat prima data, dar nu era din dragoste iar prima mea dragoste este chiar sotul meu care este plecat de 4 luni si de care imi este foarte dor...

Răspuns utilizator avertizat
| asdffghjjkl a răspuns:

inca ma mai gandesc la el... dar el m-a parasit pentru alta mai mare cu 2-3 ani ca el... e cam urata sa fiu sincera laughing... cateodata stau si ma gandesc ce frumos ar fi fost sa fim iar impreuna... ne-am "cuplat" cu ajutorul iubitului surorii mele care e si el cam afemeiat laughing... nu pot sa uit prma dragoste... inca mai am pe telefon poza cu el big grin :X:X

| Alina_5575 a răspuns:

laughing Si aseara am trecut pe langa el venind de la scoala, da nu ma mai intereseaza persoana lui nici macar nu vorbim...Bine ca am scapat de el laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat si cum o cheama rolling on the floor bine ca am scapat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuu prea.ca eu aveam 15 si ea 14. a fost ...la prima vedere si cand a plecat in doua saptamani am zis ca ma inbolnavesc de deces.si cand a venit in vacanta in al doilea an...era ca sofia loren iar eu veneam de la prasit.nici nu m-a vazut.acum la 45 ...sunt in perioada de negare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu imi aduc aminte, cu drag, de prima dragoste! e un sentiment foarte puternic.mai ales cand il mai si vad din cand in cand!