| ZeroBarat1 a întrebat:

Va plac baietii naturali sau baietii epilatii total, pe tot corpul? Cum este mai sexy?

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Imi plac baietii naturali! de ce sa se epileze, nu nu mi se pare prea ok(mai ales epilare totala-la un baiat e ciudat-la fata e destul de ok) am zis ca imi plac baietii naturali, dar nu-mi place ''duhoarea naturala''! imi plac baietii ingrijiti, nu neaparat parfumati sau imbracati bine, sa fie curati asta conteaza! Daca sunt sportivi(nu neaparat() sa faca un dus inainte de intalnire si mai e ceva(nu-mi plac jignirile si modul lor de a vorbi ca ''niste badarani''-unii) Succes cu fetele~

17 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Natural!

| nobody_9468 a răspuns:

Imi plac baietii frumosi din punctul meu de vedere care au par pe burtalove strucklaughing. Poate parea pervers dar ador sa vad cand se intinde si i se vede parul de la burta in joslove struck.Sau oriunde, dar nu exagerat de multbig grin

Bafta.

| Emeraude a răspuns:

In ceea ce ma priveste, barbatii epilati total sunt dezgustatori, imi provoaca scarba.Masculinitatea este reprezentata, in parte, si de pilozitate, este un caracter sexual secundar, ceva firesc, uman.Pentru o femeie, este un necesar, o obligatie sa se ingrijeasca, sa arate impecabil, dar pentru un barbat... nu vad de ce ar avea nevoie. Evident, nici un urangutan acoperit de jungla nu este mai putin scarbos, asta e cealalta extrema.Sunt de acord cu epilarea, dar numai cand exista aceasta extrema de care aminteam.

| OanaG a răspuns:

Nici blanosi dar nici bebelusi laughing, barbatii trebuie sa aiba par, nu chiar exagerat dar parul e un lucru masculin.Cum ti-ar cadea sa mergi cu unu pe strada epilat din cap pana in picioarestraight face:_)))))))))

| Alina_9354 a răspuns:

Mie imi plac cei epilati total...sunt mult mai sexy decat niste parosilaughing

| Ea12345 a răspuns:

Fara par pe piept.In rest, nu mai conteazabig grin

| Te besk a răspuns:

Naturali :p

| pau2009 a răspuns:

Epilati, ii si mai igienic si mai sexybig grin, mai ales la ce-i cu muschi, daca au si par nu-s asa sexy, dar fara...pfuuu

| evoke a răspuns:

Epilatistraight face laughing nici prea prea incat sa arate ca o femeielaughing da nici aia parosi de parca' ar avea blana p eilaughing

| kiwii a răspuns:

Baietii epilatihee hee

| Simonaa5 a răspuns:

Naturali. Dar in unele locuri sa fie epilati.

| T30D0RA a răspuns:

Naturali, dar nu foarte păroși.

| pinky_2290 a răspuns:

Ii prefer pe amandoi. Dar cel natural sa nu fie exagerat de paros :d

| fosa.poplitee a răspuns:

Mi se par dezgustatori baietii epilati. sunt mult mai sexy cu par pe ei laughing serios big grin Nu as putea in viata mea sa am un prieten care se epileaza.

| 8ball a răspuns:

Bun raspuns malvynutza2. Iubita mea femeie, eu femeie, cine ar mai fi barbat? eu n ma rad pe tot corpul, decat in locurile unde chiar e nevoiehee hee. Si in plus, dupa ce te razi prima data, mai ales pe picioare, dupa arata chiar naspa cand incepe sa creasca si trebuie sa stai mereu sa te razi rolling eyes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naturali... dar in anumite zone sa fie epilati cum ar fi la subrat si intre picioare

| wolfy a răspuns:

pai ai dreptate 8balldupa acea nu mai sti care ii femeia si care ii barbatu :-))