| Mariela_1621 a întrebat:

Va plac covrigii? Eu ii ador aproape in fiecare zi imi cumpar happy

12 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu prea covrigii, daca as sta in oras as manca fornetti zilnic.

| elasexygagica a răspuns:

Ador covrigii calzi cu susan love struck

| clauss a răspuns:

Lucrez in domeniu si mananc mereu un covrig, doi si cu mac pe el

| Sapphire a răspuns:

Da, mai ales cei calzi cu mac. Merg perfect cu iaurt Sana de la Danone! Yummy. love struck

| Deddu a răspuns:

Ce legatura are cu ...aceasta categorie? cat despre covrigilaughing daa imi plac happy

| Ecou a răspuns:

Faci aluzia la gaura de covrig a lu asta http://www.youtube.com/watch?v=KTl5cil4Vws?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughinglaughingce m-ai amuzatlaughing. Tin sa precizez ca tare simpatic/a imi esti. Am pus /a pen` ca multa lume zice cum c-ai fi mascul (feroce-din cate se vede), si nah pana la proba contrarie folosesc /a. Si da, imi plac tare mult covrgii, mai ales gaura.
Sanatate!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeextraordinar laughing

| ZOON a răspuns:

Si mie imi plac foarte mult dar sa fie proaspeti sau si mai bine calzi =)

| decebal2dac a răspuns:

Tu mananci covrigi cand faci sex, sau dupa?

| decebal2dac a răspuns:

Sunt super buni aia sarati, mai ales dupa betie si dupa o afacere incheiata in doi de dimineatahee hee

| BomBonyKa_3901 a răspuns:

Imi plachappy