| MotanulVerdeVIRA a întrebat:

Buna!
Vad multe relatii intre un adolescent de 16-20 ani care are o relatie sexuala cu o femeie de aprox 40-60 ani?
Credeti ca este normal? mie unuia imi plac femeile de la 18-60 ani daca sunt sexy big grin

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cine o face cu o baba e pe interes iar cu alta de 40 si ceva de ani o fac pentru ca zic ca e mai experimentata la pat dar nu vad logica.

| MotanulVerdeVIRA explică (pentru mgtow):

Ahhh... tu nu intelegi dar la 40 % din oameni sunt orientati sexual catre femei de 35-50 ani.
Dar se ASCUND MULTI!
foate fi si cel mai bun prieten al tau asa laughing

| mgtow a răspuns (pentru MotanulVerdeVIRA):

Eu stiu ca lumea s-a prostit peste masura.

| MotanulVerdeVIRA explică (pentru mgtow):

Este adevarat

| Chαяtreux a răspuns:

Nu stiu unde vezi tu, ca eu nu vad nicio relatie astfellaughing. Oricum, nu conteaza varsta, insa e destul de ciudat. De la 16 la 60. ohoho rolling on the floor

| MotanulVerdeVIRA explică (pentru Chαяtreux):

Stiu ca este ciudat dar daca vrei sa vezi doar cauta pe google : Older woman relationship with younger man big grin

| Chαяtreux a răspuns (pentru MotanulVerdeVIRA):

Nu multumesc laughing

| MotanulVerdeVIRA explică (pentru Chαяtreux):

Oricum este scarbos deci mai bine nu vezi

| Chαяtreux a răspuns (pentru MotanulVerdeVIRA):

Stiam eu.

| MotanulVerdeVIRA explică (pentru Chαяtreux):

Daca cauti asa gasesti numa porno big grin

| Chαяtreux a răspuns (pentru MotanulVerdeVIRA):

Esti experimentat vad.

| Iubibilăă a răspuns:

Nu este normal.
Pa, pa.

| ѕмιℓєє a răspuns:

Nu este normal laughing, adică să vezi un copil de 16 ani cu o femeie de 60 ani? Serios, este o diferenţă de 44 de ani.