| anonim_4396 a întrebat:

Va place fetele puternice? Adica baietoase. Funda si fiti sinceri!

Răspuns Câştigător
| Vektor a răspuns:

Da.
intotdeauna mi-au placut fetele care au un caracter puternic, chiar dominant.
urasc pisicutele, mironositele.

fetele care stiu ce vor nu sunt de lasat

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Va plac,nu va "place",ca sunt mai multe,nu una singura.
Nu,nu ne plac,fetele ar trebui sa ramana fete si baietii, baieti.
O fata puternica nu e una care indoaie fiare de otel si ridica un camion in dinti, ci una care stie sa-si pastreze echilibrul, linistea si zambetul pe buze in fata oricarei catastrofe.
Pentru ca puternic moral, inseamna mult mai mult decat puternic din punct de vedere fizic.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ne place, ne place, ne place place place

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mie imi plac cele care vorbesc si scriu corect. Si daca te referi la puternice din punct de vedere fizic... atunci nu

| AdyAdeluş a răspuns:

Si eu sunt genul ala de fata. Si intotdeauna a fost mai usor sa te intelegi cu o fata care e mai baietoasa decat cu una care plange daca si-a rupt o unghie. Cele mai tari fete!

| Deliciouscupcake a răspuns:

A fi puternic nu înseamnă a fi băieţoasă.

| RAY a răspuns:

Cele cu tariful mic mereu

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Depinde, daca sunt puternice ca si caracter dar in acelasi timp si sensibile, nu stiu daca m-am exprimat corect dar, adica sa fie tare in anumite momente dar sa fie sensibila... sincer ca o fata mai sensibila are mai multa iubire de oferit happy Bafta!

| Abcd1234ef56 a răspuns:

Mie sincer, nu imi "place" fetele de genul asta!
Tin minte, aveam in scoala fete care se bateau parte-n parte cu baietii... Femeia trebuie sa fie femeie- feminina, finuta, dulce, blanda, iubitoare, respectuasa, familista; nu baietoasa, fumatoare, alcoolica, batausa, vulgara, parasuta...
Poate deranjez pe cineva, insa de multe ori nu deschidem ochii la inceput si avem de suferit pe parcurs.
Numai bine!