| anonim_4396 a întrebat:

Baieti,fiti sinceri va plac fetele puternice?

Răspuns Câştigător
31 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Lor le plac doar fetele ce stiu gramatica happy

| Aasdfghj a răspuns:

Baietilor le plac fetele inteligente care stiu sa scrie corect.

| Sweet155 a răspuns (pentru Aasdfghj):

Cu ce am gresit eu?

| Aasdfghj a răspuns (pentru Sweet155):

"va PLAC fetele". Macar de ti-ai fi dat seama de greseala...

| Sweet155 a răspuns (pentru Aasdfghj):

laughing) unde am scris eu chestia asta?

Răspuns utilizator avertizat
| Aasdfghj a răspuns (pentru Sweet155):

Ai modificat, hai nu mai face pe desteapta acumhappy

| Aasdfghj a răspuns (pentru larysa20):

Da, a scris corect acum pentru ca a modificat cand intrebarea era inca in asteptarehappy

| RAY a răspuns:

Nu ne plac de ce? pai barbatul mereu vrea sa fie superior femeia vrea sa fie inferioara barbatului da e ceva mostenit din evolutie, uitate si inaltime daca ea e mai inalta e superioara lui, desi barbatul mereu vrea superioritate iar femeia inferioritate sa fie condusa de barbat, personal imi plac fetele care nu depind de barbati alea is femei cu adevarat chiar daca din 3 mld sunt cateva mii dar alea is femei cu addevarat

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal. Acum sper ca prin puternica te referi al orice punct te vedere, nu doar cel fizic. Degeaba e genu' care se i-a in gura cu toata lumea si mai tranteste si niste palme daca e slaba psihic (adica prosta de dau gropile in ea).

| Sweet155 a răspuns (pentru Fernando9Torres):

Https://www.google.ro/......ps?/search exagerat nu gluma! Eu ma referam genul de fete puternice dar si frumoase in acelasi timp. Alea din poza nu sunt fete :))))))

| DarkAndDreary a răspuns:

Ăăăă...nu chiar.

| justadream94 a răspuns:

Da..pai iti dai seama ..trbeuie sa te simti protejat de femeie..sa iti fie frica sa comentezi laughing
ne plac femeile sportive cu un caracter puternic dar totusi sensibile

complicat, a? neee e foarte simplu
trebuie sa stie sa sutina un barbat sa inteleaga ca are nevoie de liberate intr=o anumita masura ..intelegi tu unde bat. laughing

| Burlacu006 a răspuns:

Depinde in ce sens puternice, ca nu ti-ar placea sa fi batut acasalaughing

| BlackNinja a răspuns:

Ca si caracter da...ca si forta nu prea.

| OnNo a răspuns (pentru BlackNinja):

Nu prea. In plus gandeste-te cum ar fi sa de duci la iubita si sa spui "iubi mau agresat 2 tipi du-te si batei" tie cum ti se pare?

| paulmicutz a răspuns:

Depinde ce intelegi prin puternic laughing, ca sunt femei puternice gen ca alea de la Mrs Olimpia laughing. Adica da sa poate sa tina si ea in mana un bidon de 5 litri in mana happy

| BpBycaBestEVer a răspuns:

Da.Eu as prefera o culturista care dintr-o palma sa ma bage in MENTENANTA 3 luni...In caz de ceva sa pot spune "Bai ai grija ca daca o chem pe iubitamea, praf te face". Mamei mele sa ii fie frica sa ii spuna ceva, ca de nu o scoate din balamale.Astea imi plac mie...(GLUMESC!)

| dusmanul86 a răspuns:

In spatele oricarui barbat de succes sta o femeie puternica

| SoNiCxXx a răspuns:

Imi plac dar nu cele care fac flotari cu mine in spate

| radu1993 a răspuns:

Nu pentru. ca o fata trebuie sa fie finuta nu cu muschi

| a44fdg6vb a răspuns:

Creca le place fetele destepte

| KatalIn153 a răspuns:

Daca ai vedere in musculatura. NU>