| DeeaCarmen a întrebat:

Va place sa faceti dragoste cu sau fara prezervativ?
Intreb pentru ca am vazut foarte mult in ultima vreme persoane, nemaritate, carora le place sa o faca fara prezervativ.

8 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Fără prezervativ, e mai natural, mai intim.

| XxBlueRosexX a răspuns:

Eu am facut-o cu prezervativ doar la inceputul relatiei de vr-o 5 ori, acum o fac fara mereu deoarece am o relatie de 2 ani si ceva.

| Freya1 a răspuns:

Păi eu fac neprotejat pentru ca am o relație de câțiva ani, iar daca e sa raman însărcinată nu e o problemă.Am grija sa nu se întâmple da nu atât de mare încât să mă stresez.

| Bizon95 a răspuns:

Este mai mare satisfactia FARA
pentru ambele sexe
moment in care daca folosesti o solutie anticonceptionala si esti sigur(a) ca nu ai cum sa iei nici o boala venerica de la partener, atunci... de ce nu?

| Goete a răspuns:

Daca nu ai o relatie stabila - catalogata ca definitiva - crezi ca nmerita riscul. doar pentru ca iti place mai mult?
la barbati e mare diferenta

| OctavianSps a răspuns:

In opinia mea, daca relatia este inca in curs de dezvoltare e mai bine sa se foloseasca prezervativul. Dar personal consider ca in momentul in care actul se produce natural fara protectie, cei doi parteneri se conecteaza atat spiritual cat si emotional, ceea ce conteaza mult si este un pas foarte important.

| IonutzMariusz a răspuns:

Din punctul meu de vedere, e mai plăcut fără! asta în cazul în care probabil unii sunt boi și nici măcar nu știu când îți dau drumu" și se trezesc cu "hamsterul„ mic, iar atunci îi ia panica că vor plătii alocație

Răspuns utilizator avertizat