| Suer a întrebat:

Sunt băiat și am o întrebare pentru fete : vouă va place sa va masturbați și sa va uitați la filme porno?

Răspuns Câştigător
| teostefy a răspuns:

Salut.E o intrebare foarte ciudata unele fete o fac sunt sigura, sunt fata, si eu am facut-o o data dar na nu a fost genul meu sa fac asa ceva asa ca am incetat.Asta e pentru fetele care nu recunosc asa ceva.

7 răspunsuri:
| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Verisoara mea face asta de 3-4 ori pe zi cand e singura acasa =]]

| Suer explică (pentru GigiCelMaiPeste):

Pot sa o cunosc pe verișoara ta?

| Suer explică (pentru GigiCelMaiPeste):

Pot sa o cunoschimb 0e verișoara ta?

| MrSnow a răspuns:

Și băieții plâng, și fetele se uită la filme porno

| Elyiela a răspuns:

Da, eu personal, sunt fată si recunosc că mă masturbez şi mă uit la filme porno. Asta se intamlpla o dată la 2-3 zile, alteori zilnic, si vara de obicei chiar de 2 sau maxim 3 ori pe zi. Nu îmi pasă ce impresii negative ar avea unii despre masturbare. Pe mine mă ajută să mă relaxez şi ma simt foarte bine. Uneori am insomnii iar dacă ma masturbez reusesc sa adorm.
Cateodata, nici nu vreau sa o fac, dar sunt nevoita pentru ca asta e singura metoda efectiva care ma ajuta sa adorm repede. Sper ca esti multumit de raspuns. happy

| Suer explică (pentru Elyiela):

Sunt mulțumit dar vrei sa necunoaștem?

| Elyiela a răspuns (pentru Suer):

Nu, ca daca ne-am cunoaste sunt mai mult decat sigură ca mi-ai vorbi numai despre sex sau chestii legate de sex si nu am chef sa port asemenea discuții.