| Narfundo a întrebat:

Va place sexul sau dragostea? Am un fundoi mare pentru cel care este sincertongue

Răspuns Câştigător
| tyly a răspuns:

Sexul din dragoste :X

12 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dragostea când fac cu persoana iubită, sexul când fac cu persoana pe care vreau să o am!

pa, pa.

| Ana a răspuns:

Dragostea.

| StefanStyle94 a răspuns:

Dragostea sincerahappySaruturile inocente, imbratisarile, privirea si zambetul fermecator al ei, soaptele dulci, momentele de neuitat pentru mine.Asta conteaza cel mai mult, ma aduce pe culmile fericirii, dragostea curata.Sexul,in unele cazuri e lipsit de orice sentiment de iubire... e doar o nevoie, ca sa zic asa.

| Contrast a răspuns:

"Inca mai astept marea dragoste...si prefer sa mor asteptand decat sa ma hranesc cu farame de amor(sex...)!"

La mine una cu alta nu au absolut nimic in comun, deci nu pot sa ma gandesc vreodata ca ar trebui sa aleg intre ele...nu am cum!

| pengu a răspuns:

Din punctul meu de vedere, sexul fara dragoste este ca... bomboana din plastic tinuta intre bomboanele adevarate, arata ca o bomboana, poti s-o mesteci, e ceva... ceva gust (o urma) pe-acolo, dar tot nu e o bomboana adevarata - so no pleasure tongue deci sunt pentru dragoste, desi suna bine si cu verbul "a face" in fatahee hee)
o seara buna tongue

| ronin33dan a răspuns:

Sexul, bineinteles! Cand e vorba de dragoste se lasa cu acte pe la popi, stari civile, maternitate si ai naspa!

| dudu13 a răspuns:

Ambele!

| larysuka_7688 a răspuns:

Dragosta.ca ea e importanta cel mai mult. da si sexu. da deminde cu cne.eu zic ca dragostea e cel mai frumos.si mai profun sentiment din toate.si imi place mai mult asta.funditza.pls?

| Florinache_1847 a răspuns:

Sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N`am rabdarea necesara ca sa sa fac dragoste, si nici nu`s o fire foarte romantica:d. So...sexu`big grin. Mai sincera de-atat nu pot sa fiu, imi pare rau:d. Si-apoi ce dragoste stiu sa fac eu la 18 ani jumate? Dragoste faci dupa ce te casatorestibig grin, aia se numeste dragoste, pana atunci e : sex, sex, sex.

Sa fi iubiiiit`!:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca depinde de situatie, dar prefer dragostea are ceva in plus...

| unknown_5926 a răspuns:

SEX Omule! >.> Cu dragostea e complicat. In Dragoste e chestia ca aman2 ar trebui sa stiti ce va place si ce nu laughing. oricum thinking