| Deny_DeNny_Băii_1999 a întrebat:

Ce e mai placut dragostea sau sexul?tonguetongue

Răspuns Câştigător
| dx20 a răspuns:

Dragostea. Dupa parerea mea doar c*rvele fac sex.happy Dragostea e mult mai misto pentru ca tu si prietenul tau simtiti ca va iubiti mai mult ca niciodata.

| Smokey13s a răspuns (pentru dx20):

Si mamica ta oare cum te-a facut pe tine?

8 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Daca este sa aleg intre dragoste( sentimente, iubire) si sex, as alege dragostea. Daca as alege intre a face dragoste sau sex, tot dragosteahappy degeaba faci sex daca nu o faci cu persoana iubita.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Masajul

| NuamnumesuntANM a răspuns:

Prin dragoste pui sentimente mai mult iar prin sex folosesti corpulhee hee deci depinde de tine ce alegibig grin

BafTa

| NeimaginabilA a răspuns:

Dragostea, categoric, si fetito, nu te mai gandii atata la sex, ai numai 12 ani

| greenmoon a răspuns:

Nuvele, de Lev Tolstoi.

Să fim serioşi...

| pink425 a răspuns:

Sexu si dragostea sunt acelasi lucru!

| redfear2694 a răspuns:

Amandoua.