| onyy a întrebat:

VA ROG AJUTATI-MA.am imprimanta lexmark si am introdus cartusul bine, iar folia e luata.si nu imi merge.am nevoie urgenta de ea. ce sa fac? raman datoare

4 răspunsuri:
| BlackHorse a răspuns:

Categorie gresita.

Pentru toti :
Daca cineva scrie la o alta categorie nu raspundeti pentru a descuraja acest lucru.

| SteauaROsie a răspuns:

De ce ati dat la toti
raspunsuri stupid
si nefolositor
baietii astea au dreptate
ai gresit categoria vere!
macar daca iti cereai scuze
de categorie

| Lexy_8521 a răspuns:

Cum ce sa faci straight face dragoste & sex pentru ca aici ai pus intrebarea laughing

| Azazel a răspuns:

Si ce legatura are imprimanta cu "dragoste si sex"?

Ai avut cumva o relatie nepotrivita cu imprimanta si de asta nu merge cartusul acum?