| AAAdelin a întrebat:

Sall! Azi am incercat ca sa trag cateva referate la imprimanta si brusc nu mai vrea sa traga. imi apare o eroare in care imi zice ca sa instalez cartusul, el este introdus in imprimanta, asa ca l-am scos si l-am reintrodus si imi aparea ca tot trebuie instalat, insa imi zicea ca sa curat senzorii. am luat si am inceput sa sterg incet senzori de la cartus si de la imprimanta, fara rost, nu mai stiu ce sa mai fac! Sunt disperat! Am o imprimanta-scanner Lexmark x2670 si un PC cu win 7 Ultimate.
Daca poate cineva sa ma ajute ii raman dator!
Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

3 răspunsuri:
| DarkAngell a răspuns:

Poate ai ramas fara tus... nu stiu. asa mi s-a intamplat odata l-am schimbat si mergea binewinking Succes

| BuBu005 a răspuns:

Buna! Am patit si eu fix la fel numai ca eu am HP dar aceleasi probleme.Am fost cu ea la reparat si a trebuit sa imi schimb cartusul. Daca este colora si ai probleme cu cartusul alb-negru trebuie sa le schimbi pe ambele.Eu asa am patit. Sper sa iti fi fost de acord. pupici:*