| adi_9313 a întrebat:

am o imprimanta LEXMARK X 2670 am terminat cartusul negru 14, am cumparat cerneala sa il incarc si nu mai pot printa pentru ca nu imi recunoaste imprimanta cartusul. Ce sa fac.
Va multumesc

2 răspunsuri:
| xJuliusx a răspuns:

Am inteles eu gresit? Ai incarcat cartusul gol cu cerneala (de stilou) sau tus de imprimanta? Daca ai pus cerneala si a stat in imprimanta cateva zile, ai stricat imprimanta. Daca nu ai facut asa ceva, e musai sa cumperi un cartus nou, sa-i dai autocuratare si sa imprimi cateva pagini.

Răspuns utilizator avertizat