| AnneSweet a întrebat:

Va rog ajutati-ma...E ceva personal...

Prima zi : Am mers la scola ce cea mai buna prietena a mea si sora eu e in clasa cu un baiat de care imi place..prietena mea se duce mereu la sora ei si ma ia si pe mine eu sunt mai timida si cand il vad ma ascund in spatele prietenei mele.In pauza eu ma duceam catre biblioteca si m-am ciocnit cu el apoi ne-am privit putin (30 de secunde) apoi m-a ajutat sa ridic cartile de pe jos...
Ziua a 2: Am ajuns la scoala si i-am spus celei mai bune prietene ca il plac.ea i-a spus surorii ei si ea i-a spus lui de atunci nu se mai uita la mine.

Credeti ca ma place?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca l-ai speriat un pic dar posibil sa te si placa, faptul ca te-a ajutat sa ridici cartile de pe jos a dovedit ca are cei 7 ani de acasa

| crazyinlove a răspuns:

Posibil spune-i ce simpti pentru el si intreaba-l!