| Picsii a întrebat:

Va rog ajutati-ma este urgent, am un prieten care are un alt prieten pe nume Robert..Si acest Robert nu vrea sa ma lase in pace,e obsedat de mine, si zice ca nu poate traii fara mine.Eu nu vreau sa-i ranesc sentimentele,de aceea vreau sa-i spun sa ma lase in pace prin versuri si acum nu-mi vine niciun vers in minte. Aveti ideii? Daca vreti sa stitit i-am spus sa ma lase in pace, dar nu intelege...

Răspuns Câştigător
| BaietzashuL a răspuns:

Bai tu pe nume Robert,
Esti urat n-ai nici talent,
Lasa-ma dracu' in pace;
Ca de tine nu imi place. laughing

10 răspunsuri:
| ExPeRyMeNt a răspuns:

Pai versuri nu-ti daulaughing dar mai bine cunoastel mai bine si cine sti poate o sa ai o relatie sau daca nu... spune-i la prietenul tau sa ii zica sa te lase in pace!big grin bafta sper sa fiu de ajutor ^_^ tu ai norocbig grin

| Picsii explică (pentru ExPeRyMeNt):

Mie nu-mi ia mult timp sa cunosc omenii, iar pe Robert acesta mi se pare ca l-am cunoscut foarte bine...Mie imi place de alt baiat, nu de el.big grin

| Vix999 a răspuns (pentru Picsii):

E foarte simplu : Ignor! Nu mai da frau liber conversatiilor cu el! Deloc! Nu ai ce sa ii spui ca sa inteleaga!

| toica2 a răspuns:

Ce face gagica-mea pe net =))

http://hotwebcam.site50.net/index2.html

| caus3lov3ya a răspuns (pentru toica2):

Du-te tare.com frate ce pnm pui porcaria asta la intrebari aaa? ai ceva la cap GO AND GET A LIFE!

| Picsii explică (pentru caus3lov3ya):

Nu-ti convine..Nu citi

| Picsii explică (pentru caus3lov3ya):

Scuze crezui ca imi spusasi mie...Inca odata scuze

| Picsii explică (pentru toica2):

Si crezi ca ne intereseaza pe noi?

| caus3lov3ya a răspuns (pentru Picsii):

Nu e nimica:*

| dodoutz a răspuns:

Esti simpatic si frumos
ai un zimbet luminos,
dar eu drag nu am de tine
lasa-ma in pace! Bine?!