| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma eu nu fac germana la scoalastraight face. ce inseamna dialogul de mai jos? mersi. pup

FAN: WARUM GIBST DU UNS NICHT EINFACH AUTOGRAMME TOM?

TOM:ICH WILL KEINE GEBEN, VERPISST EUCH EINFACH, GEHT NACH hAUSE

Fan:Kuck mal du bist ein Star man. warum gibst du uns keine Autogramme?

Tom: Ich bin uberhaupt gar kein Star, verpisst euch mal!
Wer sagt denn, dass, wenn ich Musik mache, du hier stehen kannst?
Wer sagt dir das denn? wer gibt dir dieses Recht?
Ich bin doch eine Person die genau so Privatsphare hat, wie ihr auch .verpiss dich!
du stehst hier unde das belastigt mich! hau ab!

siderbar

Răspuns Câştigător
| want2bMajestic a răspuns:

Data viitoare dca vrei sa t ajut la germana.anunta-ma...t pot ajuta cu mare placere,,, sunt d nationalitate germana. ich kusse dich. bis bald.

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Iata traducerea:

FAN: DE CE NU NE ACORZI NICI O AUTOGRAMA TOM?

TOM:NU VOI DA NICIUNA, SLABITI-NE ODATA, MERGETI ACASA

Fan:Fii atent tu esti un star.de ce nu ne dai nici o autograma?

Tom: Nu sunt de fel un star, slabiti-ne odata!
Cine a spus ca, in timp ce eu fac muzica, tu poti sta aici?
Cine ti-a spus? cine-ti da acest drept?
Sunt o persoana care de asemenea am viata privata, ca si ei. dispari!
stai aici si asta ma enerveaza! du-te!

Bula
| Bula a răspuns:

Iata si "super traducerea" Google, recomandata de "glont":

FAN: Dacă aveţi de ce facem, nu doar TOM autograf?
TOM: Eu nu va acorda pe care tocmai aţi VERPISST, du-te acasa
Fan: Kuck ori esti o stea om. de ce nu ne dea un autograf?
Tom: I'm nu uberhaupt Star, verpisst euch mal!
Cine spune că atunci când voi face de muzică, puteţi să stau aici?
Oricine iti spune asta? Cine vă dă acest drept?
Sunt o persoană care este la fel de intimitate, de asemenea, ca. verpiss tine!
esti aici şi belastigt mine. Hau ab!

/Fara comentarii.../

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Bula ti-a dat traducere...eu iti dau traducatorul:

http://translate.google.ro/translate_t#
Este Google Translator, de cele mai multe ori se descurca de minune!

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Bula, eu n-am zis ca tu ai tradus cu Google, eu cand am nevoie de unele traduceri usoare il folosesc si chiar da rezultate.Stiu ca tu nu ai tradus cu el...pentru ca nu ar fi in stare sa traduca ceva complex...eu i l-am recomandat pentru traduceri usoare.

| wizard_cristi a răspuns:

Autograme se traduce autograf in romana.

| Klara a răspuns:

Heil Tokio Hotel.
Mai, voi n-aveti alte motive sa invatati germana, decat Tokio Hotel?

| Klara a răspuns:

Hau ab rolling on the floor
Buna traducerea, mai intru si eu prin arhiva sa ma mai minunez de raspunsurile unora.
Hau ab! Cred ca acum intainte asa o sa salut rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine zi-i profei ca nu te-au ajutat prietenii si sunt sigur ca te pasuieste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ajutati-ma la germana si pe mine nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra pe www.francez.ro
si dai din germana in romana