| Dσℓℓу a întrebat:

Va rog ajutati-ma.Funda.Pana acum2 zile mergea sa sterg istoricul.Acum dau pe stergere si nimica.Ba mai mult cand dau la istoric si la file inchise recent nu merge sa dau este acoperit cu gri...(folosesc mozilla)... dc nu merge sa stegr isotricul? plss help funda+vot la celalalte rasp; x

Răspuns Câştigător
| NeluFerchi a răspuns:

Descarca CCleaner si il instalezi si dai curatare cu browserul oprit si apoi poti da cu ATF CLEANER sa fi sigur. tot pe google il aflii. repede sa nu-ti vada cineva site-urile laughing

1 răspuns:
| FreddieMercury a răspuns:

Asa iti trebuie daca te uiti la prostii! clown