| ghineanamaria a întrebat:

Cum sterg filele inchise recent de la Istoric?(folosesc mozilla firefox). P. S: Nu vreau sa reinstalez Mozilla! Pls repede dati raspuns. Dau Funda! Dar ferestrele inchise recent?

12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Le poti sterge din Istoric/Arata tot istoricul. Te pozitionezi pe fiecare in parte, dai clic dreapta si delete. Daca vrei sa le stergi pe toate dintr-o perioada (azi, ieri, ultima saptamana etc) la fel te pozitionezi pe ce vrei sa stergi, clic dreapta si delete. Succes si la multi ani!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu vrei să vadă şi alţii c-ai stat noaptea târziu la pornache?laughing

| Bishop a răspuns:

Din meniul de sus: Tools-Clear recent history-Alegi de la Time range to clean cat vrei să ştergi (last hour, last 2 hours, last 4 hours, today, everzthing)-Clear now

| mdany a răspuns:

Pai pentru inceput An Nou Fericit. Sipentru problema pe care o ai tu iti zic sa faci asa :Intri in Mozzila Firefox si la inceput trebuie sa cauti un fisier unde scrie HYSTORY sau daca nu il gasesti dai undeva la meniu si il cauti dar mai usor sa iti zic apesi deodata CTR+SHIFT+H ceao

| mdany a răspuns:

A si am uitat sa iti zic cand ai dat de istoric dai click dreapta pe unul dintre ele si DELETE.

| remus a răspuns:

Intra pe bara de sus la unelte si gasesti acolo explicatii.

| Necunoscutu_9289 a răspuns:

Dai History apoi Show All History si dai click pe ziua respectiva si selectezi apoi stergi de pe tasta Del.

| pitikaaa a răspuns:

Du-te sus la Unelte->Curata istoricul recent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu folosesc mozila. folosesc internet explorer sar cred ca se sterg la fel. dai clik dreapta si dupa aia delete. si gata asa la mine merge.

| FlyingFox a răspuns:

Dai la history (stanga, sus) apoi apesi show all history, alegi din stanga today si apesi click dreapta iar apoi delete.

| Angelin a răspuns:

Un program bun pentru eliminarea tuturor fisierelor care ocupa spatiu degeaba in computer este CC-CLEANER il gasesti pe google sterge si istoricul tongue