| dyannee a întrebat:

Help me TPU!straight face
Folosesc Mozilla Firefox si azi mi s-a defectat ceva.Mai exact, atunci cand dau File-New Tab, nu imi mai arata, nu se mai deschide. sad
Oare de ce? Dau fundita, numai ajutati-ma sa mearga din nou. crying
P. S.:E destul de enervant si costisitor, deoarece, daca vrei sa faci mai multe lucruri deodata nu mai poti, poti doar deschide o alta fereastra si merge greu asa.crying straight face

Răspuns Câştigător
| AlexutzZa_5303 a răspuns:

Simplu : descarca alt browser, eu folosesc google chrome, am si mozilla, dar se incarca foarte greu, pe cand google chrome merge foarte bine, iti recomand sa il descarciwinking