| Ferii a întrebat:

Va rog ajutați-mă...
M-am îndrăgostit maxim de o colega pe care o cunosc de 8 ani. La noi în clasa sunt vreo trei grupuri : 1. "populari" în care este ea și sunt și eu, 2. Cei care nu învață bine și ultima grupa pe care nu îmi place sa o zic 3. "Luzari".
In ultimul timp ea în pauze încontinuu sare pe mine, problema este ca nu știu dacă ma place sau doar se distrează făcând asta. Ea se comporta cu toată "gașca" la fel, dar de când prietenii mei și-au găsit iubita doar pe mine mai sare și se prostește... Nu știu ce sa fac, ma tem ca dacă ii scriu sau ceva o sa afle toată lumea ca o plac...

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Reguleazo si ai terminat treaba cu ea, a inceput curvasaria in ea

| corbulalbrosu a răspuns:

,, Nu știu ce sa fac, ma tem ca dacă ii scriu sau ceva o sa afle toată lumea ca o plac... Dau fundă''
Se naste urmatoarea intrebare fireasca : care ar putea fi motivul ca NU ai vrea sa afle ceilalti ca ati devenit prieteni/iubiti sau un cuplu?
Fata este proasta?, urata?, gheboasa?, sleampata? si din acest motiv ti-ar fi rusine sa fii vazut in compania ei?
Sau din cauza faptului ca tu in acest moment esti doar un copil rusinos si probabil ca in mare masura si imatur?
Incearca sa analizezi aceste aspecte (daca esti capabil) si trage tu singur concluzia corecta. Sanatate!

| Ferii explică (pentru corbulalbrosu):

Ea este foarte frumoasa, nimeni nu zice ca nu este si nu am problema daca se afla sau nu doar daca ma respnge si afla toata clasa o sa faca mistouri prieteni de mine

| cristian200313 a răspuns:

Pai intreab-o de ce sare pe tine.
Mai bine dai mesaj si vezi ce spune, si ce daca afla toata lumea, ce? Daca te refuza asta e, mergi mai departe.

| HituletZ a răspuns:

Dai o palma la cur si vezi dacai place daca da veti fi impreuna

| Ferii explică (pentru HituletZ):

Da ii dau si eai imi da