| GreenBubbleLove a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Mi-a venit ciclul sambata seara, iar astazi e marti.eu maine dau petrecere in pijama la tara dar nu pot sa plec la tara pana nu se opreste(cel putin asa mi-a zis mama). pana acum nu da semne ca s-ar opri si nu vreau sa imi strice petrecerea aceasta problema, ce pot sa fac?

1 răspuns:
| Isabellpink a răspuns:

Sa iti pui OB. Este cea mai la indemana solutie ...bine exista si medicamente care il pot opri dar nu cred ca ai fi interesata sa o faci.O zi buna.