| AllMyHugsAndLove a întrebat:

Heii! Am o mare problema si vreau sa ma ajutati! Povestea incepe in vara lui 2009 cand la strand un baiat pe role a intrat in mine, ceea ce rebuia sa fie doar o joaca. Doar ca eu am ajuns la spital cu piciorul rupt. El a venit la mine in fiecarezi cat timp am stat in spital, iar cand m-am externat ma insotit pana acasa. Apoi a venit la mine in fiecare saptamana. Pana la urma l-am sarutat si am fost impreuna pana acum 2zile, cand amandoi am fost invitati la o petrecere. Am plecat de la mine impreuna. La petrecere l-am prins mozolinduse cu alta fata. I-am cerut explicatii cu lacrimi in ochi, iar el mi-a zis "Ooo.Scuze.Am uitat ca esti si tu la petrecerea asta!". Dar cum poate sa imi zica asa ceva? Ieri seara m-a sunat sa-mi spuna ca si-a dat seama ce magar a fost si m-a rugat sal iert. Dar eu n-o mai fac! Va rog ziceti-mi ce sa fac! Dau funda! crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu suport chestiile de genul asta. oricum, beat fiind, sau dormind, daca a sarutat o alta fata. oricum putea s.o faca altadata, sau sa o mai faca. Inteleg ca esi daramata, si eu as fi.dar decat sa ai un om nesincer langa tine.mai bine numai ai de loc corect? pupici:*

5 răspunsuri:
| deniisa a răspuns:

Buna.
Pentru fapta pe care a facut ar putea avea drept scuza ca era beat sau orice altceva in afara de replica pe care ti-a dat-o. Parca ar fi facut-o intentionat ca sa te ranesca. Ar fi bine sa afli care a fost motivul real pentru care a facut-o (desi asta nu mai conteaza foarte mult), sa vezi daca ii pare rau sincer si daca merita sa il ierti. Daca tu chiar crezi ca merita sa il ierti atunci fa-o desi parerea mea este ca nu prea merita.
Pa pa

| mat31new a răspuns:

Lasa-l. si eu sunt baiat si imi vin ganduri sa fac cum a facut el, dar ma abtin pentru ca ma gandesc cum ar fi daca ea mi-ar face asa.

| AllMyHugsAndLove explică:

Heii...Merci pentru sfaturi >big grin

| 21Ada a răspuns:

Daca ti la el si ii prima oara cand tia gresit iarta-l happy

| dany3ll a răspuns:

Daca ai incredere in ael ai putea sai dai o sansa happy