| FlorinutaaA95 a întrebat:

Buna TPU :*. Vreau sa sterg un cont de facebook mai vechi. Problema este ca am uitat parola, iar pe acel facebook sunt multe poze oribile laughing)). Va rog mult, cum pot sa-l sterg? Repede, funda! (scuze pentru categorie)

Răspuns Câştigător
| ElSwe3R a răspuns:

Daca iti stii email-ul si ai uitat parola poti pune o parola noua si dupa sa-ti stergi contul.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunda happy
Daca stii parola de la email-ul pe care ai facut facebook-ul iti poti recupera contul de facebook.Intri pe Facebook si dai unde zice "Ai uitat parola" si facebook-ul o sa-ti trimita un mail pe adresa de email pentru schimbarea parolei. Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| FlorinutaaA95 explică (pentru anonim_4396):

Nu mai am parola crying. Altcumva nu pot? sad