| BlancaFantasma a întrebat:

Va rog ajutati`ma nu am cui sa cer sfatul...cum sa fac sa`mi dau seama daca un coleg ma place? adica se uita la mine l`am surprins de mai multe ori.imi zambeste ne intelegem bine ca stam in aceeasi banca dar parca la fel face si cu celelalte colege. sambata la un majorat era beat dar se uita la mine atat de frumos. de fapt nu stiu daca se uita frumos sau doar mi se pare mie.ca are o privire minunataaaa nu mi-am dat seama de asta de 3 ani de cand stam in aceeasi banca.astazi i-am scris numele pe banca lui si s`a enervat rau nu stiu de ce mi-a zis ca il enervez e cam a 3 oara cand imi zicelaughingun sfat fetelor va rog daca sunteti in aceeasi situatie!

1 răspuns:
| vivi_5803 a răspuns:

Muta-te din banca deoarece poate iti poarta pica ca nu l-ai bagat in seama in alt mod, adica el poate vrea sa fie prietenul tau dar nu indrazneste sa te intrebe!