| Andrei32133 a întrebat:

Va rog ajutati-ma nu stiu ce sa fac produc sperma transparenta nu stiti care e problema?

Răspuns Câştigător
| TheSpecialOne a răspuns:

Cati ani ai? Exista mai multe posibilitati dar cea mai des intalnita si cea care nu reprezinta o problema este faptul ca tu nu te exciti destul de mult... incearca un act sexual mai lung si mai "jucaus" sau poate ai o lipsa de calciu.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Masturbeaza-te mai rar.

| AndreeaCristina96 a răspuns:

Nici eu nu stiu care e problema

| Andrei32133 explică:

| Valentin12321 a răspuns (pentru Andrei32133):

Nici n-ai cum la varsta asta si la ce iti trebuie tie sperma?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masturbationes prea multa, sa nu ma contrazici ca sunt profesoru lu profesoru

| AmibaDePortelan a răspuns:

Cati ani ai? Este foarte important acest lucru...

| AmibaDePortelan a răspuns:

Pai pe la 14 sau chiar dupa incepe sa fie albahappy