| pisicutata a întrebat:

Va rog! Ajutati-ma.Plz.Situatia este cam complicata. V-am mai spus eu despre un baiat venit din Italia...(dati la intrebarea anterioara). Alta problema a aparut.Am aflat ca nu are prietena(de pe facebook)si in plus fratele meu i-a spus ca imi place de el. El da impresia ca ma place dar apoi se retrage si eu nu stiu ce sa mai cred insa el vb cu mine si nu se comporta urat sau asa.Si am mai aflat ca saptamana viitoare pleaca inapoi in Italia cryingNici nu stiu ce sa mai zic si ce sa mai fac straight face

Scz ca am mai postat intrebarea.

2 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

E foarte probabil sa fi zis acest lucru pentru ca e mai mic decat tine...nu vrea sa fie intr-o relatie cu o persoana mai mica decat el...eu zic ca ce poti face in cazul de fata este sa il uiti pentru ca el tot va pleca in Italia.

| pisicutata explică:

Am uitat sa specific ca dupa ce i-a spus fratele meu lui ca imi place de el a zis ca lui nu ii place de mine.Dar se uita prea frumos la mine ca sa zica ca nu ma place.O fi zis asa pentru ca ii mai mik decat mine sau pentru ca ii era rusine sa recunoasca ca ma place?