| pisicutata a întrebat:

Va rog! Ajutati-ma.Plz.Situatia este cam complicata. V-am mai spus eu despre un baiat venit din Italia...(dati la intrebarea anterioara). Alta problema a aparut.Am aflat ca nu are prietena(de pe facebook)si in plus fratele meu i-a spus ca imi place de el. El da impresia ca ma place dar apoi se retrage si eu nu stiu ce sa mai cred insa el vb cu mine si nu se comporta urat sau asa.Si am mai aflat ca saptamana viitoare pleaca inapoi in ItaliacryingNici nu stiu ce sa mai zic si ce sa mai facstraight face

1 răspuns:
| lammaroby a răspuns:

Relatiile la distanta nu rezista aproape niciodata si daca as fi in locul tau nu as risca, ar fi mai bine sa iti gasesti pe cineva din acelasi oras cu tine, incearca sa fii tare si sa te gandesti la viitor, succes big grin