| mada97nnn a întrebat:

Va rog ajutati-ma si spuneti-mi parerea voastra matusa mea si-a gasit pe cineva dupa ce a divortat si baiatu acela are un copil un baiat si intr-un fel imi place de el dar familia mea si familia lui nu ne lasa sa vorbim pentru ca cum ar veni suntem rudee asa este?

Răspuns Câştigător
| TwlGirl a răspuns:

Cunosc un cuplu (sunt logoditi) ai caror parinti sunt casatoriti. Ea este fata mamei, iar el baiatul tatei, dupa ce s-or cunoscut tinerii, s-or casatorit si batranii. Se inteleg foarte bine doar la inceput o fost ciudata situatia lor. Asa ca daca iti place de el si lui de tine de ce sa nu fiti impreuna? Nu sunteti nici prin ultima spita rude. Incearca sa le explici asta parintilor tai si poate vor avea bunavointa de a te lasa sa vorbesti cu baiatul. (iti recomand asta doar daca si el simnte la fel, ca nu cred ca ai vrea sa te certi cu ai tai pentru opinia ta si s-o faci pe deageaba) Oricum bafta multa. happy

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Sunteti rude, dar indepartate. Puteti fi impreuna daca va iubiti. Bafta!