| AlleAllexandra a întrebat:

Va place MJ? spuneti parerea voastra despre el

funditawinking

Răspuns Câştigător
| Fluffy a răspuns:

A fost si va ramane artistul si omul cu cea mai mare influenta asupra mea! Prin muzica lui, prin sensibilitatea lui, a reusit sa ajunga in cel mai adanc loc al sufletului meu. A fost alaturi de mine, in momentele de bucurie si de tristete.Cand eram bucuros, dansam pe "Billie Jean", cand eram trist, ascultam "She's out of my life" si plangeam alaturi de el.Indraznesc sa spun ca a fost profesorul meu de dans, el mi-a transmis pasiunea si daruirea, atunci cand dansezi.Multi nu l-au inteles si l-au judecat fara sa il cunoasca, Eu l-am inteles si si i-am simtit suferinta care l-a marcat intreaga viata pesronala.Pentru toate astea si nu numai, iti multumesc Michael Jackson si sper ca toti cei care te-am iubit sa ducem mai departe macar o picatura din iubirea neconditionata pe care tu ne-ai daruit-o noua! cuvintele sunt de prisos. Dumnezeu sa-l odihneasca

5 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Dupa ce a murit am luat cateva mel de-ale sale pe care nu le auzisem pana atunci

| Abcfunny a răspuns:

Michael Jackson este si va fi mereu o legenda vie.Nu va fi uitat niciodata de fanii
sa-i adevarati.Ne-a daruit drept cadou muzica, dansul lui, precum si propria viata.
Acum nu mai este printre noi. Unii i-am adus omagii mai mari sau mai mici, dar cu
totii putem fi de acord ca putem sa-i aducem regelui popului drept multumire, drept
omagiu tinandu-l minte toata viata.Este un adevarat rege si nimeni nu ni-l poate lua

| Liviu a răspuns:

Pentru mine ramane un pedofil!
Rog animalele care au ceva de zis s-o faca in privat le las idd de mes
Dupa ne injuram ca chiori
Cei care au ceva de zis
So zica'n Pusca mea' pe fata

| Radu_8381 a răspuns:

laughing inainte sa moara nimeni nu auzise de el adica doar fanii aia vechi dupa ce a murit vaii toata lumea mj mj palarii chestii drestii in fine vreo 2-3 melodii stiu si imi plac R. I. P MJ
King of POP

| Andrada97 a răspuns:

As putea spune ca da... A fost un cantaret special, care a inventat o multime de scheme, de dansuri, este creatorul unei muzici unice in lume apreciata atat la timpul ei ( anii `70-`90), cat si acum...
Dupa ce am vizionat filmul-documentar "This Is It" ( Asta-i Tot ) mi-am dat seama ca era mai mult decat un cantaret, daca mai traia pentru a face concertele pe care le-ar fi avut in martie anul acesta la Londra, s-ar fi vorbit timp indelungat de el.
Am uitat sa precizez faptul ca avea cunostinte si in domeniul instrumentelor ( chitare ), plus ca se purta deosebit cu oamenii din jurul lui, pasandu-i de ceea ce se intampla!
GENIAL!