| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma, sunt casatorita de 14 ani si banui ca mar ansela sotul meu nu-s sigura nu am dovezi dar ca ma trateaza cu indiferenta dar el ma iubeste stiu sigur evit a smi vb cate odata ce pot face?

3 răspunsuri:
| sergiu a răspuns:

Doar pentru faptul ca te trateaza cu indiferenta nu inseamna neaparat ca te inseala, nu fi orbita doar de gandul asta. Incearca sa vorbesti cu el, asta e cea mai buna modalitate. Pune-i unele intrebari cu talc ascuns astfel incat sa nu te poata minti usor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca il vezi ca vrea sa-ti vorbeasca de ce nu iesi in intimpinarea a cea ce va avea de spus? Indeamna-l sa vorbeasca chiar daca exista acea stringere de inima ca ce va avea de spus va fi de rau.Altfel, numai cu incercari, n-o sa mearga.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pay cand un barbat inseala iti poti da seama.Mai ales ca il cunosti de cel putin 14 ani. Unde isi tine tel? se fereste de tine cand vb? vine tz acasa? se imbraca altfel, mai aranjat ca de obicei? e mai atent cu felul in care arata? faceti dragoste mai rar? daca ai raspuns da, este posibil sa aiba pe alta. daca este la fel cum il stii tu, dar nu mai vb ca inainte, e mai tacut, poate ca are doar unele probleme si nu vrea sa-ti spuna.Barbatii de obicei tin in ei si nu vor sa-si descarce sufletul asa ca noi si poate ca nu vrea sa te imovareze cu grijile lui. Daca ar avea pe alta, nu ti-ar spune decat cand ar fi sigur ca vrea sa te lase, si nici atunci, sunt lasi in asta. Nu cred ca o discutie te-ar lamuri prea mult, decat daca ai avea dovezi de netagaduit sa i le pui in fata. Da mai multe detalii despre cum se poarta, altfel doar tu stii raspunsul la intrebarile pe care ti le pui.