| anonim_4396 a întrebat:

VA ROG AJUTORsadsadSalut am in gind mereu o intrebare care ma framinta! mai demult am vorbit cu un baiat pe net, nu prea am vorbit cine stie ce ca avea prietena! Apoi nu am mai vorbit cu el deloc! Insa acum 2 zile imi scrise daca putem sa ne vedem(suntem la distanta cam de 15 km de orasul meu) nu puteam accepta deoarece vazusem citeva zile in urma ca prietena lui ii puse comentarii la poze si credeam acum ca sau certat si de aia vrea se iasa(cred ca asa si a fost)! Nu puteam accepta sa ies deoarece stiam ca se vor impaca din nou iar eu voi fi de prisos insa lui nu puteam sa-i zic! El s-a suparat si nu-mi mai scrie si azi am vazut ca prietena lui iar a inceput a-i scrie comentarii deja cred ca s-au impacat! Acum parca lasase o urma la mine in inima si nu prea pot sa-l uit! Cum credeti am procedat corect? Va rog mult ajutor))Funda)

2 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Suna-l si explica-i de ce ai procedat asa!

| buzedulci a răspuns:

Nu trebuie sa ii dai nici o explicatie.el poate vrea doar sa isi faca prietena geloasa.mai ales daca ea i-a si lasat comentarii, el este genul caruia ii place sa aiba tot timpul rezerva.eu asa vad.