| Deeutsa1 a întrebat:

Buna am o problema acum o perioada am intalnit un baiat in liceu, in prima saptamana am vorbit ca simpli amici si urma am decis sa fim impreuna. Timp de o saptamana era totul pana intr-o zi cand ne-am certat din cauza unei banale prostie in care nu aveam voie sa vb cu un coleg.In timp ce eram despartiti el sa reimpacat cu fosta lui prietena si imi spunea mie ca ma iubeste.eu nu stiam absolut nimic ce a facut el, am aflat asta dupa 3 zile de cand sa impacat cu ea de la ea.El sa fost despartit de el atunci eu am continuat sa vb cu el doar ca prieteni si acum cateva zile ne-am impacat iar, si astazi ne-am certat din nou, deoarece am zis la un ca suntem impreuna din nou la cineva.Si astazi toata ziua nu a vorbit cu mine deloc.Ce as putea face in cazul asta?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Lasa-l.Nu te merita.

6 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

Poate nu te place si nu vrea sa fie cu tine dar iti da de inteles ca ar vrea ca sa te amageasca happy

| raresandrey a răspuns:

Pune mana pe carte lasa baietii si vrajeala, se vede, nici nu stii sa scrii corect gramatical.

| Deeutsa1 explică (pentru raresandrey):

Bine ca tu stii mai bine sa scrii corect! Felicitari!

| King18name a răspuns:

. nu inteleg cum poti sa te mai impaci (sau sa fiti iubiti)) cu un astfel de baiat care schimba prietenele ca si mine, ciorapi!hee hee + cauta motiv de cearta din orice! daca esti la liceu, inseamna ca nu mai esti o ''copila'', si poti sa ti doresti mai mult de la un baiat!, parerea mea! si eu sunt baiat si la liceu dar nu as face asa ceva cu o fata...

| Deeutsa1 explică (pentru King18name):

Multumesc de sfat:*

| DavidBogdan1111 a răspuns:

Eu zic să te desparţi de el definitiv