| Misiss a întrebat:

Va rog ceva mesaje hazlii pentru a trimite iubitului, ceva amuzant si de dragoste, si sfaturi va rog ce sa fac sa aduc ceva fresh in relatie?

4 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Dnxbv
daca fata are un iubit gelos...lui nu o sa i se para deloc funny.
o sa ramana cu anumite ganduri

ceva funny
Nu stiu ce sa-ti fac, sa te musc, sa te sug, sa te ling de sus pana jos sau sa te impart cu prietenii... inghetata Delta.

Vrei sa vii la mine pentru o pizza si apoi o partida de sex? NU? De ce? Nu iti place pizza?

Imi aduc aminte cum a fost prima oara... M-am asezat pe spate, si incet incet am simtit o intepatura, de unde a iesit sange cu o substanta galbuie. Tu mai intrebat daca ma doare, iar eu, cu ochii in lacrimi, am zis ca nu, dar pana la urma n-am mai putut suporta, si am tipat. Ah! te-am scos masea afurisita...

sau poti face u unu asemanatortongue
ca sa'l pui pe... jarhee hee

| dnxbv a răspuns:

Scrie-i asa: "asculta-ma ba:am gasit pe altul. nu ma mai deranja sa-mi ceri explicatii. hai pa"
mie mi se pare foarte funny happy

| 11theo11 a răspuns:

Pentru a aduce ceva fresh in relatie...eu cred ca trebuie sa fii tu insuti, sa-l faci sa se simta bine in preajma ta, sa-l alinti, sa faci in asa fel incat sa simta caldura ta(dar nu-l coplesi). faceti activitati impreuna pe placul amandurora, asta v-ar apropia, si in plus, e si romantichappypoate daca te interesezi de planurile lui de viitor, sa-l asculti si sa-i oferi sprijin, ii vei da sentimentul ca iti pasa, si se va simti bine langa tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zii asa ''' ma iubirea mea mica sa stii ca vreau sa-ti spun ceva te para te para te para te iubesccccc nu pot sa te para sa te para iubesccc """"