| Misiss a întrebat:

Va rog mesaje hazlii pentru un iubit, ceva hazliu si de dragoste in acelasi timp?

Răspuns Câştigător
| Ralu216 a răspuns:

Ti-am pregatit un pupic pe botic, un sarut intr-un papuc, iubirea in inimioara si dragostea sub plapumioara. te iubesc mult

Sunt un cub de gheata, alunec usor pe buzele tale calde, ma preling pe trupul tau, pe buric si ajung la.la.la.la naiba ca m-am topit. lov yahee hee

De-as fi un puisor in patul tau sa ma strecor, cu un sarut sa te trezesc, apoi incet sa te iubesc...bland si dulce sa-ti soptesc ce mult te iubesc!

De la un bip ajungi la o intilnire, de la o intilnire ajungi la un sarut, de la un sarut la o noapte de dragoste, ce zici imi dai un bip?

Ursuletul meu de plus te invit sa facem dus sub cearsaf sa ne jucam, ce zici puiu` incercam?

Sunt aici.aici.nu ma vezi? cum nu. uita-te mai atent.sunt langa tine, sunt in tine. m-ai gasit? sunt in inima ta. akam vezi.sunt iubirea ta

O Bomboana ii spune unei ciocolate: `Doamne ce dulci suntem`, iar ciocolata ii spune: `Noi dulci?! S-o vezi pe tipu` care citeste acest mesaj!`

Dimineata nu mananc ca ma gandeac la tine, la pranz nu mananc ca ma gandesc la tine iar noaptea nu dorm ca mor de foamelaughing

STRUGUREL CU BOABE COAPTE
TE-AM VISAT AZI NOAPTE
CA ERAI LA CAPUL MEU
SI MA SARUTAI MEREU
CAND SA TE SARUT SI EU
MA TREZISE DUMNEZEUhee hee

Te iubesc la nebunie
Ca pe-un strugure din vie
Cand se coace-n luna mai
Vai ce gura dulce ai:*

Esti periculos de frumos. De aceea vreau sa te inchid pe viata in inima mea, ca sa nu mai faci si alte victime...

Pentru un sarut tasteaza 1, pentru o imbratisare tasteaza 2, pentru o noapte de neuitat tasteaza 3, iar pentru toate astea. tasteaza numarul meu

bagami-as limba-n gura ta, sa te sarut fierbinte, sa ma urc deasupra ta, si sa nu mai fiu cuminte kiss)

Te yubesk la nebunie ca un tort pe farfurye, tea-s manka cu linguritza si tyas saruta guritsa.na ce zici vrei o demonstratye?

Te yubesk atat de mult inkat uit sa te satutbig grin.tot gandinduma la tine am varsat sukul pe mine…up$$

Sper ca te-am ajutatbig grin pupici:*
Si noroc cu iubithublushingbig grin