| anonimussss1234 a întrebat:

Va rog citit! Ieri ar fi fost a 4 zi de cand sunt pe ciclu dar spre seara nu mia mai venit nimic. Ideea e ca azi m-am masturbat cu degetul da nu l-am bagat decat vreo 2 cm iar dupa am observat ca imi curge putin sange. E posibil sa ma fi dezvirginat? Va rog ajutati-ma. Dau funda

15 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Nu conteaza masturbarea la menstra. poate doar faptul ca orgasmul,, curata" vaginul. Nu te-ai dezvirginat, ai nevoie de un barbat pentru asta.

| dulcica1 a răspuns:

Felicitari tie! Nu mai esti virgina!

| unarab40 a răspuns:

Nu neparat trebuie sa fie distrus himenul,, si prin joaca se poate curge o picatura de sange dar fara dizverginare,, asta depinde de cat timp o practici,, ma refer la masturbarea si cat timp te tine pana ajungi la orgasm,,, am si alte idei daca esti interesata

| anonimussss1234 explică (pentru unarab40):

Ideea e ca nu ma masturbez decat 3-5 minute cam o data/doua pe saptamana sange a curs extrem de putin.

| unarab40 a răspuns (pentru anonimussss1234):

Pai plac erea acum iti trece in cateva minute apoi o sa creasca durata pana ajungi la orgasm pana incepi sa ai placere indelungata si te dizverginezi singura fara ajutor,,, iti sfatuiesc sa te lasi sau sa hotaresti ce vrei mai departe,,,

| anonimussss1234 explică (pentru unarab40):

Deci e posibil sa nu ma fii dezvirginat?

| unarab40 a răspuns (pentru anonimussss1234):

Normal ca da,, prin frecarea exterioara e o raritate sa distrugi himenul

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, este posibil să te fi dezvirginat singură : probabil că himenul s-a RUPT ( parţial sau total ).

Când te masturbezi NU se introduce degetul/degetele ( sau alte obiecte ) în vagin!

Dar, este posibil să fi fost şi sânge menstrual...

Toate cele bune.

| grab a răspuns:

Si daca ai bagat degetul te-a muscat ceva de el?

| DarkBlood32 a răspuns:

Ai cumva 10 ani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da,este posibil.
Deoarece este de ajuns un singur deget si te poti dezvirgina.
Ai grija si nu te mai juca!
Te pup!

| anamimanonim a răspuns:

Esti sigura ca dupa a 4-a zi ti s-a terminat ciclul? Ca daca da, s-ar putea sa ti se fi rupt PARTIAL himenul.

| anonimussss1234 explică (pentru anamimanonim):

Mda aseara nu mia mai curs deloc si nici asnoapte iar acum doar foarte putin.

Răspuns utilizator avertizat
| anonimussss1234 explică:

Am aproape 16. De aflat nu o sa afle sigur.Dar totusi nu ar fi putut fii un cheag de sange ramas dupa ciclu?