| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor,ieri seara m-am masturbat,mai mult am frecat clitorisul,apoi am bagat un deget doar pana la unghie in vagin, astazi ..cand am mers la baie,pe la amiaza am gasit putin sange pe lenjeria intima,credeti ca m-a venit ciclu sau este de la masturbare? Fundita, vreau raspunsuri serioase. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Zuzazozo a răspuns:

Ciclul

| Florinaa14 a răspuns (pentru Zuzazozo):

Dar.de unde stii?

11 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

Mai bine cauti un baiat, decat sa te masturbezi happy

| Laura46 a răspuns:

Tu nu stii cand trebuie sa iti vina? Fa acel calcul si vezi daca perioada coincide... daca nu...no comment

| Florinaa14 a răspuns (pentru Laura46):

Pai e prima data azi

| Florinaa14 a răspuns:

Pai cred ca este ciclu pentru ca nu av=m cum de la masturbare..am bagat degetul doar pana la unghie decii?

| Zuzazozo a răspuns (pentru Florinaa14):

Fb atunci! :d

| Florinaa14 a răspuns (pentru Zuzazozo):

Deci nu are legatura cu mastuurbarea..pentru ca m-am masturbat aseara si doar astazi la amiaza mi-a curs sange..nu?

| Zuzazozo a răspuns (pentru Florinaa14):

Nu nu are big grin

| Florinaa14 a răspuns:

Merci tuturor pentru raspunsurihappy Dar este ciclul pentru ca a venit si astazi :0

| clicksnap a răspuns:

Deci, ai bagat degetul nu pana la unghie, ci unghia. apoi sa nu te fi zgariat. daca nu, inseamna ca e ciclu...

| pricopgeorgecatalin a răspuns:

Dacă încă îți mai curge sânge probabil ciclul.