| enna_1113 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati cu ceva.Peste catva timp urmeaza sa fie ziua prietenului meu si nu prea stiu ce as putea sa-i dau, as vrea un cadou dar care sa fie facut de mine manual.De ex niste poze cu noi, sa-i scriu ceva scrisoare sau chiar nu stiu.Astept variantele voastre.

Răspuns Câştigător
| AnNe a răspuns:

Pai eu zic sa faci ceva practic sa scrii intr-un caet ca un jurnal sentimentele care s-au adunat incet incet pentru el si in coperta caetului o poza cu voi funda?!

1 răspuns:
| babydolldeea a răspuns:

Hmmmmmm ar fi foarte frumos o poza cu voi 2 pusa in rama si sa ii scrii undeva gandurile tale cat de mult il iubesti si etc