| JojolinadinGalati a întrebat:

Urmeaza ziua prietenului meu si as vrea sa-mi spuneti ce as putea sa-i iau ca si cadou...

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Buna!
Pai depinde de gusturile fiecaruia.Eu i-as lua un ceas de mana sau o bratara,un medalion,un parfum,un CD cu muzica sa preferata, cartea sa preferata, ceva ce isi doreste mult. Sper ca te-am ajutathappy

8 răspunsuri:
| katy a răspuns:

O camasa,un tricou,un set de spuma de ras cu after shave, ceva de la artizanat care sa isi aminteasca de tine, un prosop personalizat cu numele lui sau sa imprimi o poza de-a lui

| forever4you a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruiawinking eu l-am intrebat pe prietenul lui ce parfum ii place si i l-am cumparattongue

| bamse a răspuns:

Adu-ti aminte ce ti-a luat el de ziua ta si cam cat a costat. Incearca sa te incadrezi cam in bugetul ala si nu depasi cu mult, ca sa nu il faci pe om sa se simta prost. Apoi ia-i ceva in functie de personalitatea lui. De exemplu mie nevasta-mea mi-a luat un kimono nou, un baston cu electrosocuri ca al politiei americane si cutitul lui " Rambo", caci asa am ramas eu mai copil la chestiile astea si imi plac. Bineinteles ca nu le folosesc decat pe caini agresivi, in drumetii, etc.

Dar cel mai important, de ziua lui, arata-i din fapte ca esti numai si numai a lui! Cam asta isi doreste orice fericit posesor de testosteron happy

| SilviaBlur a răspuns:

Trebuia sa il descrii un pic pe prietenul tau, ca sa putem sa iti dam sfaturi mai concrete. Daca esti cu el de mult timp, poti sa ii iei cadouri mai personale, e normal, pentru ca il cunosti mai bine.
Ma gandesc ca daca ai postat intrebarea asta, nu il cunosti foarte bine.In acest caz, ii poti lua ceva mai "neutru", sa zic asa. De exemplu, decoratiuni(vezi Bamboo), ceva dragut (vezi ursuletii de la Diverta, si nu numai) sau poate si cd-uri(in caz ca ii stii gusturile muzicale).
Un sfat: nu incerca sa ii faci cadou haine, parfumuri etc pentru ca nu sunt ok daca nu il cunosti suficient de bine.

| mariaWoW a răspuns:

Pai un parfum(jucarii depinde de varsta)o carte,o haina,ciocolata, felicitare, nah...gasesti tu ceva...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ceea ce ii place sa ceea ce ii lipseste? asta e cea mai buna alegere. nu are rost sa ii cumperi ceva ce nu va folosi niciodata. raspunsul pe scurt: numai tu stii ce i-ar placea!

| JojolinadinGalati explică:

Suntem de putin timp impreuna si varsta lui e de 21 ani...stiu f bine ca ii place sa poarte haine sport.

| diana04 a răspuns:

Pai... mergeti la o cina romantika m sh p langa asta poti sa-i cumperi si ceva dragut, un ceas.nu stiuwinking.ce crezi ca ii place lui si nu are happy
gestul conteaza