| Lili767845 a întrebat:

Va rog frumos sa'mi raspundeti la intrebarea asta, ce ma framanta de mult timp...

Imi place de un baiat, e mai mare decat mine cu 1 an, suntem prieteni buni, suntem prieteni de la 4 ani si in plus si vecini...

El este popular si toate fetele sunt dupa el...

Intr-o seara eram aman2 pe un leagan, el incepuse sa se dea la mine, se juca cu parul meu, ma imbratisa, etc... urmatoarea zi era cam indiferent cu mine, i'ar apoi din nou ma imbratisa, chestii etc...

Cate-o data il vedeam ca se tot uita la alta fata...

Eu chiar il plac, foarte tare...

Dar nu stiu ce sa cred...

I'as spune asta, ca'l plac dar parca nu stiu, nu vreau sa rada apoi de mine, sau mai stiu eu ce...

PS: nimeni nu stie ce simt eu pentru el... absolut nimeni, ptca daca spun cuiva urmatoarea zi, toata lumea o sa stie...

2 răspunsuri:
| 4l3x a răspuns:

Pai vorbeste cu el fata in fata si vezi ce iti zice si el, poate ca si el simte ceva pentru tine, sau poate nuwinking big grin

| Barbaraaa a răspuns:

Buna eu cred ca amicul tau vrea doar sa`si bata joc d tine straight face daca ai zis ca e popular si poate avea orice fata daca in seara aia se comporta frumos cu tine si a 2a zi se uita dupa lta cu ceva mai evident...e cllar ca e doar p interes si doar profita d fete happy