| xXllulluXx a întrebat:

Va rog "help!" deci...acm 3 luni am cunoscut un baiat dintr-o prostie si da cand l-am vazut mi-a placut.El chiar atunci se despartise de o prietena foare buna de a mea.Eu mam tot dat la el si intr-un final a fost cu mine.Dar cred ca a fost ori ca sa scape de mine ori entru a o face geloasa pe acea prietena a mea (avand in vedere ca au fost doar vreo 2 zile).A trecut vreo luna si dupa el m-a placut pe mine, iar eu am fost pusa in situatia de a alege intre prietena mea si el (ea inca mai avea sentimente pentru el si nu ar fi suportat sa ma vada cu el). i-am explicat si lui cum stau lucrurile si am ales-o pe ea. Eu inca ma gandesc la el sad Credeti ca daca as incerca acum as mai acea vreo sansa cu el? P.S : prietena aiasia gasit pe altcineva s nu mai are nimic cu el. happy multumesc anticipat! :**

1 răspuns:
| BlueViP a răspuns:

Daca ar gasi pe un oricare altul nu i-ar trece, trebuie sa gaseasca ceva special, dar daca el nu o vrea pe ea si pe tine ce poate face?