| Larisaaaaa a întrebat:

Va rog mult. Ajutati-ma! Aseara am vorbit pe mess cu baiatul de care imi place.si azi, prietena mea m`a intrebat ce mi-a spus el. iar eu i-am trimis toata convorbirea de aseara. dar a doua parte din greseala i-am trimis-o inapoi lui in loc sa i`o trimit prietenei...Este cumva vreo posibilitate sa nu vada ce i-am trimis...VA ROGGG SPUNETI-MI CA DA!cryingcrying

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

Buna Sabinakiss.
Intradevar ai facut o mare prostie, probabil erai atat de fascinata de el incat nu ti-ai dat seama ce faci si de asta i-ai trimis si lui convorbirea. In mod sigur o sa vada ce i-ai scris, e imposibil sa nu vada!; poate daca stiai parola lui si ii stergeai conversatia inainte sa intre el. In mod sigur o sa te intrebe de ce ai facut asta, trebuie sa iti gasesti un raspuns bun, ca nu cumva sa te dezavantajeze. Daca i-o trimiteai tot lui in timp ce ai vorbit cu el, nu era asa de grav pentru ca puteai sa ii explici ca doar te jucai si ai apasat pe ceva si i s-a trimis conversatia inca o data. Dar cel mai grav este ca tu i-ai trimis-o azi si nu ieri. Trebuie sa te gandesti bine la ce inventezi. Poti sa ii spui ca o aveai salvata in arhiva si a venit o prietena la tine, s-a uitat in arhiva ta si a citit conversatia iar apoi i-a trimis-o lui thinking; nu stiu dar singura solutie este sa inventezi ceva in cel mai scurt timp. puppy dog eyes, e cam complicat dar totusi multa bafta kiss.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are cum sa nu vada ce i-ai trimis.

| sysy13498 a răspuns:

Da daca ai id si parola lui de la messs intra u si stergeil daca nu roaga-te sa nu se uite la massurile primite

| Alleychan a răspuns:

Păăăi să vedem.ai putea să-i zici că e pur şi simplu din greşeală s-a întâmplat. Căutai o conversaţie si din greşeala ai apăsat pe ceva de la tastură, şi când ai vrut să-i scrii lui ai dat cu mâna din nou pe tastură. nu stiu, altfel, dacă nu îi spui ceva. sau dacă nu îi ştii parola.nu poţi sad

| mely_3826 a răspuns:

Nu este nici o posibilitate.Imi pare rau. Poate sa te intrebe de ce iai trimis-o inapoi.

| ÐÿÅ a răspuns:

Nu,doar daca ii afli cumva parola si intri pe id lui de mess si ii stergi mesajul...alta posibilitate nu existasad

| Larisaaaaa explică:

Dar nu este vreo posibilitate sa sterg eu toate mesajele trimise azi?sadcrying