| rap4us a întrebat:

VA ROG RASPUNDETI URGENT! ORICINE VEDE ACEASTA INTREBARE SA RASPUNDA! DAU FUNDA! Mi-am facut o prietena (in sensul de iubita) si sunt cu ea aproape de o luna. Este din clasa. Acum putin timp un baiat se dadea la ea si si mie mi se parea ce ea se da la el. I-am trimis un bilet in care o intrebam de ce se da la ala. Ea a aruncat biletul la cos si m-a intrebat cum pot sa cred asa ceva. Ne-am certat si ea s-a suparat foarte tare. Eu am incercat sa o impac dar ea nu a vrut. Acum o zi s-a reimprietenit cu fostul ei iubit ca sa-mi faca ciuda. Eu am vazut ca el nu prea este interesat de ea si aproape ca nici nu o baga in seama. Din cand in cand se mai uita la ea si mai sta de vorba cu ea. Acum incerc sa o recastig dar nu prea imi iese. Ii tot trimit mesaje, stau cu ea la scoala. si alte chestii.Si incerc sa-i transmit ca-mi cer scuze. Dar ea nu mai vrea sa intre pe mess si nu prea mai vrea sa fie cu mine. VA ROG spuneti-mi CE AS PUTEA SA FAC.

3 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Daca tipul s-a dat la ea si ea "coopera" ce rost are? Spune-i ca ti se rupe pixu' de ea si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rusuleeeee, ce-ai nenea, la 13 ani iti arde gagicareala? lasa fata in pace, invata fa-te mare si cind ajungi la 18 ani ia-ti permisul auto, cumpara-ti o masina si-ai sa vezi atunci femei, garla frate

| Anonimus905 a răspuns:

Spune-i asabig grinaca tu nu vrei treaba ta, mai sunt multe fete pe pamant.La mine a functionat pentru ca fetele devin geloase si dupa aceea ea va vrea sa fie cu tine.Dar prefate fericit cu noua ta prientena