| anonim_4396 a întrebat:

mi-am inselat iubitul cu fostul iubit cu care i-am promis ca nu o sa mai vorbesc niciodata, el a aflat si acum nu mai suntem impreuna, as vrea din tot sufletul sa ma impac cu el dar el nici nu mai vrea sa auda despre impacare este foare orgolios ce as putea sa fac ca sa fie din-nou al meu si sa ii recastig incredere, i-am trimis ft multe mesaje cu regrete si k ma voi schimba dar nu am auvut nici un efect, dati-mi sfaturi si mesaje pe care as putea sa i le trimit... dau fundita :*mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| 354 a răspuns:

Asculta-ma cine te iubeste iti va da o a doua sansa, pentru ca oricine merita parerea mea.Dar eu zic sa cauti mai bine in inima ta sa vezi cu cine ai vrea sa fii.

9 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Vezi daca te-o mancat.
Nu merita o c**** ca tine

| danifx2 a răspuns:

Nu ai sanse
el presupun ca te-a iubit sincer
da cum s-a intamplat? (de l-ai inselat)
big grin

| 354 a răspuns (pentru danifx2):

Buna,eu consider ca ai gresit foarte mult fata de el, dar ce te-a impins sa faci asta? in primul rand, poti incepe prin ai arata ca te-ai schimbat, cere-i iertare oricine merita o a doua sansa.

| danifx2 a răspuns:

Si ma mai e proverbu:
"Te-a mancat in cu.r acu scarpinate"
(in cazu tau pasarica)

| danifx2 a răspuns:

Aaa eu am inteles prin inselat ca ai facut sex cu fostul
auzi pentru o intalnire laughing

| Houselaurie a răspuns:

Asa patesc toate daca nu sunt loiale, nu e numai ca e orgolios dar tie ti-ar conveni ca el sa te insele? ai face la fel.si fetele au si gura mai mare thinking asta e de acum. continua cu fostul.

| DoraDora a răspuns:

Daca alergi dupa doi iepuri deodata nu prinzi nici unu. tiai pierdut iubitul si acum o sa te considere lumea si tarfa.cu scuze si regrete nu rezolvi nimic

| lex16 a răspuns:

Auzi danifx 2... da tu n-ai fund sau ce? de i-ai zis"in cazul tau pasarica"

| mytsa a răspuns:

Am fost impreuna 2 saptamani si fostul se tot tinea dupa mine l-am respins si dupa ceva timp am cedat la o intalnire cu el. dupa 2 zile de la incident actualul a aflat chiar din prima seara dar nu mi-a spus nimic,duce a aflat mia sus k nu mai putem continua si din astea...a doua zi mi-am cerut scuze i-am spus ca nu o sa se mai intample dar degeaba era ft indiferent cu mine,vineri seara cand am iesit afara el era cu fosta iesise la un suc iar eu de nervi am iesit cu fostul,dupa ce am ajuns aksa m-a sunat cel pe care l-am inselat sa ies afara sa vorbim, am iesit afara am stat de vorba mi-a facut o morala care mi-a intrat ft bine in mine, dupa ce a plecat am incercat iar cu scuze cu regrete promisiuni k ma voi schimba dar degeaba