| Nexus_Darius_1989 a întrebat:

Imi place de o fata am avut nr ei de telefon dar i-am trimis mesaje si multe telefoane si s-o suparat pemine cu sa-o impac sa vorbeasca cu mine
as vrea sa ma duc la Romania au talent si s-o impresionez

Răspuns Câştigător
| SmiiileXoXo a răspuns:

Mhh, posteaza mai intai un videoclip cu tine pe youtube sa vezi impresia publicului iar mai apoi [doar daca este pozitiva ] poti sa te duci happy

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Degeaba mergi daca nu ai talent, probabil ca o impresionezi pe fata dar pe scena te vei face de minune[asta daca nu ai un talent]

| Nexus_Darius_1989 explică (pentru mona):

Ca cini nu vrea sa auda de mine ii scriu pe facebook si nu-mi raspunde

| Nexus_Darius_1989 explică (pentru mona):

Am talent o dau pa spate

| mona a răspuns (pentru Nexus_Darius_1989):

Insista mai mult... odata tot iti va raspunde

| Nexus_Darius_1989 explică (pentru mona):

Crezi ca mi raspune abia in scrie sa-o las in pace

| raresbarbier a răspuns:

Uite te poti inscrie la romanii au talent aici http://inscrieri.romaniiautalent.ro/
succes abia astept sa te vad la tv.

| SmiiileXoXo a răspuns:

Ce talent ai?!

| Nexus_Darius_1989 explică (pentru SmiiileXoXo):

Cant la chitara vocal comedie

| Nexus_Darius_1989 explică (pentru SmiiileXoXo):

N-am youtube

| SmiiileXoXo a răspuns (pentru Nexus_Darius_1989):

Fa-ti canal, hai fara vrajeala oh go on

| SmiiileXoXo a răspuns (pentru Nexus_Darius_1989):

Mhh, posteaza mai intai un videoclip cu tine pe youtube sa vezi impresia publicului iar mai apoi [doar daca este pozitiva ] poti sa te duci happy

| Nexus_Darius_1989 explică:

Nici nu vrea sa vorbeasca cu mine si nici sa auda

| Nexus_Darius_1989 explică:

Dar nu-i pasa cica