| kristina13 a întrebat:

Cu o saptamana sau doua inainte de a incepe scoala,un baiat cu care am mai fost impreuna, dar m-am despartit de el pentru ca se dadea la altele, mi-a trimis tot felul de videoclipuri romantice pe facebook si imi tot trimitea mesaje si ma suna ca sa ma intrebe daca vreau sa mai fiu impreuna cu el.Am vorbit cu el pe facebook si i-am zis ca nu stiu daca o sa mai stau cu el si i-am zis ca ma mai gandesc.S-a suparat pe mine.Cel putin asa cred.Si a zis ca sa ii zic daca da sau nu si ca sunt nehotarata.Cand am inceput scoala nu ma mai bagat deloc in seama si a inceput sa se dea la altele.Prietena mea cea mai buna i-a zis sa vina pana la mine ca sa vorbesc cu el desi eu nu am vrut si i-am zis sa nu faca asta,dar nici macar nu a bagat-o in seama, s-a facut ca nu aude, apoi a zis ca vine mai tarziu ca e ocupat.Intr-o zi prietena mea m-a convins sa-i trimit un bilet in care l-am intrebat daca ii mai place de mine ca sa stiu daca ii mai dau raspuns la intrebarea aia adica daca mai vreau sa stau cu el.S-a uitat in bilet nici macar nu stiu daca l-a citit apoi i-a aratat unui coleg si l-a aruncat.Iar apoi le-a zis celorlalti colegi ca l-am intrebat eu daca vrea sa stea cu mine.Intr-o zi s-a dat la mine.Intrebarea mea este:credeti ca ii mai place de mine?

2 răspunsuri:
| oliviaaa a răspuns:

Isi bate joc de tine, nu te merita.

| neutrino a răspuns:

Inca nu esti pregatita pentru astfel de jocuri. Esti prea tanara si nici mintea nu te ajuta. Ce-i drept nici pe el.